06:15, 07:00, 07:45 – התעמלות במים עמוקים עם גליה
07:30 –
פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
08:15 – פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
09:00 – פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
09:00 – Fitball עם טליה – אולם אלון
09:45 – פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
10:00 –  Core פילאטיס עם אלישבע – אולם אלון
16:00 – התעמלות במים עמוקים עם גליה
16:30 –
עיצוב חיטוב עם אלה – אולם אלון
16:50 – מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
17:30 – עיצוב חיטוב עם אלה – אולם אלון
17:40 – מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
18:30 – פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
18:30 – עיצוב bosu עם אלה – אולם אלון
19:30 – פלדקנרייז עם חוה – אולם רימון
19:30 – כושר גופני עם אלה – אולם אלון
20:15 – עיצוב חיטוב עם אלה – אולם אלון
20:30 – TRX עם עומר – אולם תמר

06:15 – התעמלות במים עם יעל
07:10 –
עיצוב ויציבה עם מינה – אולם רימון
08:00 – עיצוב ויציבה עם מינה – אולם רימון
08:00 – עיצוב חיטוב עם אלה – אולם אלון
09:00 – פילאטיס עם טליה – אולם רימון
09:00 – יוגה עם שי – אולם אלון
09:45 – פילאטיס עם טליה – אולם רימון
10:30 – עיצוב דאנס עם ציפי – אולם אלון
16:00 – יוגה למתחילים עם ענת – אולם רימון
17:00 – יוגה למתחילים עם ענת – אולם רימון
17:45 – עיצוב דאנס עם ציפי – אולם אלון
18:00 – יוגה עם ענת – אולם רימון
18:30 – עיצוב דאנס עם ציפי – אולם אלון
19:00 – אימון שחיה עם נינה
19:30 – פילאטיס עם טליה – אולם רימון
19:30 – עיצוב דינמי עם לימור – אולם אלון
20:20 – זומבה עם לימור – אולם אלון

06:15, 07:00, 07:45 – התעמלות במים עמוקים עם גליה
07:00 –
מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
07:30 – בונה עצם עם ליאורה – אולם אלון
07:50 – מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
08:15 – בונה עצם עם ליאורה – אולם אלון
08:40 – מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
09:00 – בונה עצם עם ליאורה – אולם אלון
09:40 – מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
09:45 – בונה עצם עם ליאורה – אולם אלון
10:30 – בונה עצם עם ליאורה – אולם אלון
17:30 – Core פילאטיס עם אלישבע – אולם אלון
18:30 – פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
19:20 – פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
19:30 – Switching עם אלה – אולם אלון
20:30 – אגרוף תאילנדי עם יבגני – אולם אלון
20:15 – TRX עם עומר – אולם תמר
21:15 – אגרוף תאילנדי עם יבגני – אולם אלון

06:15 – התעמלות במים עם יעל
07:30 –
פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
08:00 – יוגה עם ענת – אולם אלון
08:15 – פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
09:00 – פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
09:30 – עיצוב דאנס עם ציפי – אולם אלון
09:30 – התעמלות על כסאות עם מינה – אולם תמר
09:45 – פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
16:00 – התעמלות במים עמוקים עם גליה
16:00 – יוגה למתחילים עם שי – אולם רימון
17:00 – יוגה למתחילים עם שי – אולם רימון
17:30 – Fitball עם טליה – אולם אלון
18:00 – יוגה עם שי – אולם רימון
18:30 – עיצוב Bosu עם אלה – אולם אלון
19:00 – אימון שחייה עם נינה
19:30 – בונה עצם עם ליאורה – אולם רימון
19:30 – כושר גופני עם אלה – אולם אלון
20:15 – עיצוב חיטוב עם אלה – אולם אלון

06:15, 07:00, 07:45 – התעמלות במים עמוקים עם גליה
07:15 –
מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
07:30 – בונה עצם עם ליאורה – אולם אלון
08:00 – מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
08:15 – בונה עצם עם ליאורה – אולם אלון
09:00 – פילאטיס עם טליה – אולם רימון
09:00 – בונה עצם עם ליאורה – אולם אלון
09:45 – פילאטיס עם טליה – אולם רימון 
09:45 – בונה עצם עם ליאורה – אולם אלון
10:30 – בונה עצם עם ליאורה – אולם אלון
17:45 – מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
17:45 – עיצוב דאנס עם ציפי – אולם אלון
18:30 – מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
18:30 – עיצוב דאנס עם ציפי – אולם אלון
19:30 – פילאטיס עם טליה – אולם רימון
20:15 – זומבה עם לימור – אולם אלון
20:20 – אימון בטן – עם נינה אולם רימון

06:15 – התעמלות במים עם יעל
07:15 –
פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
07:30 – חיטוב עיצוב עם אלה – אולם אלון
08:00 – פלדנקרייז עם חוה – אולם רימון
08:30 – חיטוב עיצוב עם אלה – אולם אלון
08:50 – מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
09:30 – עיצוב דאנס עם ציפי – אולם אלון
09:30 –  TRX עם עומר – אולם תמר
09:40 – מחשבת גוף עם איריס – אולם רימון
14:00 – יוגה עם ענת/שי – אולם רימון
14:00 – Switching עם אלה – אולם אלון
15:00 – אגרוף תאילנדי עם יבגני – אולם אלון
15:30 – יוגה עם ענת/שי – אולם רימון
16:30 – אגרוף תאילנדי עם יבגני – אולם אלון

09:00 – עיצוב חיטוב (נשים) עם אלה – אולם אלון
10:00 – עיצוב חיטוב (נשים) עם אלה – אולם אלון
11:15 – אגרוף תאילנדי עם יבגני – אולם אלון
12:00 – אגרוף תאילנדי עם יבגני – אולם אלון